Kalitemiz Güncellendi

Bundan 3 sene önce iş yapış ve hizmet kalitemizi arttırabilmek için tüm süreçlerimizi yazılı hale getirmiş ve gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra ISO 9001:2008 kalite belgemizi almıştık.
Kategoriler: Bizden haberler
Devamı

Yemek Kartı

Humanist İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi Yazılım Ailemiz her geçen gün büyüyor ve yeni modüllerle daha zengin hale geliyor. En yeni modülümüz: Yemek Kartı Modülü
Kategoriler: Yeni uygulamalar
Devamı

Video Mülakat

Adaylar için bir video mülakat uygulaması geliştirdik. Uygulama sayesinde adaylar çevrim dışı iş görüşmesi yapmalarına olanak sağladık. Bu uygulamayı öncelikle 4 farklı üniversiten öğrencilerle denedik.
Kategoriler: Yeni uygulamalar
Devamı

Bordro Mevzuatına Uyum

Mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olup bunu yazılımlarına uygulayan Bilin Yazılım; 7103 sayılı kanunla ilgili olarak da modüllerini güncelledi.
Kategoriler: Yeni uygulamalar
Devamı

Humanist Akademi Danışman Yetiştirme Programı

Bilin Yazılım’da danışman olmak, zoru başarmaktır. Humanist İnsan Kaynakları Yazılımı’nın danışmanlığını yapmak, insanı ve teknolojiyi aynı bünyede buluşturarak potansiyeli ortaya çıkarmak, geleceğin kariyerinde önemli bir ayrıcalıktır.
Kategoriler: Bizden haberler
Devamı

Aramıza Yeni Katılanlar

Alternatif Bank, Federal Mogul ve General Mobile, geçtiğimiz günlerde Bilin Büyükler Kulübü’ne katıldı.
Kategoriler: Aramıza yeni katılanlar
Devamı

Katılımlar

Bilin yazılım olarak insan kaynaklarındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek amacıyla yurt içi ve yurt dışı pek çok etkinliğe katılmaktayız. Bu yazımızda katıldığımız bazı etkinliklerden bahsetmek istiyoruz.
Kategoriler: Etkinlikler
Devamı

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Actifit Firmalara altı yılı aşkın süredir “corporate wellness” hizmeti veren Actifit ; wellness'i sadece günümüzdeki ilk çağrışımları olan diyet ya da sporla değil hayatın tamamını kapsayan sekiz alanda ele alıyor.
Kategoriler: Sizin İçin Seçtiklerimiz
Devamı

2017 Bilin HUMANIST Etkinliğimizin Ardından

2017 Bilin HUMANIST Etkinliğimizin Ardından
Bu yılki etkinlikte iki farklı uygulamamız oldu. Bunlardan ilki HUMANIST uygulamamızı tanıtırken hep gündeme getirdiğimiz “Uçtan Uca Entegre İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi” yaklaşımını...
Kategoriler: Genel Müdür mesajı
Devamı

2017 Bilin HUMANIST Günleri

2017 Bilin HUMANIST Günleri
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta yine bir “Bilin HUMANIST Günleri” etkinliğimiz gerçekleşti. Müşterilerimizle ve müşteri adaylarımızın katılımıyla gerçekleşen bu yılki etkinliğimiz Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşti...
Kategoriler: Etkinlikler
Devamı
Page 1 of 5 FirstPrevious [1]2345 Last
Bültenler
Kategoriler

 

App
    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com