Başkalarının neler yaptığının farkında olmanız, çabalarını alkışlamanız, başarılarını takdir etmeniz ve arayışlarında onlara yardımcı olmanız gerekir. Hepimiz birbirimize yardım edersek herkes kazanır.

Jim Stovall

 • Çalıştıkları kurumlar ile aynı dili konuşan, hem teknik hem de iş alanında bilgi ve deneyimi olan uygulama danışmanları,
 • Müşterilerini dinleyen, ihtiyaçları kalıcı çözümlere ulaştırmak için analiz eden, kurumlar için çözümsüz gibi görünen vakaları daha önce birçok kez yaşamış ve bu konuda önemli ölçüde bilgi ve deneyim birikimine sahip olan iş analistleri,
 • Kullanım sorunlarına dakikalar içinde kalıcı çözümler bulabilen yazılım uzmanları ve destek personeli,

Tüm bunlara eklenen güleryüzlü hizmet prensibimiz ile, maksimum iletişim ve koordinasyon içerisinde çalışan, hızlı ve kalıcı çözümler ile maliyet kayıplarının önüne geçen duyarlı ve güçlü bir kadro size uygulama öncesi ve sonrası tam destek sunuyor.

Yurt dışı ve yurt içi üniversite, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile donatılmış olan BİLİN yöneticileri, bugüne kadar birçok kurumda fiili olarak yönetici pozisyonunda bulunmuş ve / veya BİLİN'in 1000'i aşkın projesinde yazılımcı, danışman, ve proje yöneticisi görevlerinden geçmişlerdir.

BİLİN uzmanları ve stajyer uzmanları da konularına en uygun üniversite eğitimlerini gördükten sonra BİLİN içinde hem işbaşı hem de yoğun sınıf eğitimleri ve elektronik eğitimler ile müşterilerimize en sağlıklı hizmeti verecek düzeye gelene kadar eğitilirler. Bu noktadan sonra eğitim yoğunluğu azalsa da, Bilgi Teknolojileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarındaki gelişmeler sürekli takip edilerek gerekli görülen bünye içi ve bünye dışı eğitimler sürdürülür.

BİLİN'in ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm stratejik kararlar kurum ortakları ve üst yöneticilerinden oluşan Yürütme Kurulu tarafından alınır.

BİLİN tüm faaliyetlerini bir idari merkez ve bir de Ar-Ge merkezi bünyesinde iki ana bölümde toplamıştır.

Ürünler için gerekli teknolojik ve İnsan Kaynakları alanındaki gelişmelere dönük araştırmalar; ürün geliştirme için gerekli tüm analiz, tasarım, dokümantasyon, test çalışmaları; ve kalite güvence / nihai ürünleştirme çalışmaları Ar-Ge merkezinde yapılandırılmış gruplar tarafından yürütülmektedir. 

İdari merkez ise; genel yönetim,  satış / pazarlama ve müşteri destek hizmetleri faaliyetlerini bünyesinde toplamıştır.

App

  Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

  +90 212 217 31 37

  +90 533 648 09 00

  +90 212 217 32 96

  bilin@bilin.com