Evrak Bilgileri Yönetimi

Çalışanların işe girişlerinde tamamlaması ve çalışma hayatları süresince dosyalarında bulunması gereken evrakların takip edilip, gerekli zamanlarda güncellenebilmesini kolaylaştıran uygulamadır.

Zimmet Yönetimi

Çalışanlara görevleri ile ilgili olarak verilebilecek araç, telefon, bilgisayar vb. değerli eşyanın takibi, güncellenmesi ve işten ayrılışlarda iadesinin kontrolü için kullanılır.

Sözleşme Takibi

Personel sözleşmelerinin doküman takibi ile birlikte başlangıç ve bitiş tarihlerinin takip edilip istendiğinde sözleşmesi biten personelin, sözleşmelerinin yenilenmesi için yetkililere yardımcı olan bir uygulamadır.

Ulaşım Hizmetleri

Çalışanların kuruma geliş gidişleri sırasında kullanabilecekleri servis araçlarının sisteme kayıt edilip, her bireyin bineceği durak ve servise kadar detaylı takibinin yapıldığı uygulamadır.

İmza Yönetimi

Kuruma bağlı işletme, şube, tesis vb. birimlerde resmi imza tescili gerektiğinde; bu imzaların resmi gazete ilanı, karar vb. işlemlerinin takibi, personel tayinlerinde ve işten ayrılmalarda bu tür imza tescil ve terkin işlemlerinin entegre bir biçimde kolayca takip edilebilmesi için kullanılan uygulamadır.

Haber ve Duyurular

Kurumsal insan kaynakları portalı üzerinden çalışanlara haber ve duyuruların ulaştırılması için kullanılan, içerik yönetim sistemidir.

App

    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com