BİLİN YAZILIM güvenilir ürün ve hizmet portföyü ve bilgi birikimi sayesinde sektörel bazdaki en iyi uygulama örneklerini oluşturmakta, müşterilerinin iş stratejilerinin uygulamaya dönüştürülmesine yardımcı olan bir çözüm ortağı mantığı ile uygulama öncesi ve sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

BİLİN YAZILIM uygulama projeleri, ihtiyaç analizinden, en uygun çözümü uyarlamaya ve başarı ile uygulamaya alma noktasına kadar tüm evrelerde en etkin proje yönetimi metodolojileri ile planlanan bütçeye, zamana ve kurum ihtiyaçlarına yüzde yüz uyum anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

BİLİN YAZILIM uzmanları, müşterilerinin insan kaynakları yönetimi’nde bilgi sistemlerinden yararlanma kararlarının her aşamasında çeşitli amaç ve düzeylerde danışmanlık, teknik destek ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

BİLİN YAZILIM uzmanları HUMANİST öncesi çözülemeyen birçok soruna, tatmin edici çözümler bulabilmektedirler. Ürünler tamamen BİLİN YAZILIM uzmanları tarafından geliştirildiğinden, hiçbir müşteri, daha çok bayilik sistemleri ile çalışılan ya da yabancı yazılımların ithali suretiyle oluşturulan yapılarda görüldüğü gibi, BİLİN YAZILIM'ı teknik olarak kısıtlayan sorunlarla karşılaşmamaktadır.

BİLİN YAZILIM bu hizmet yaklaşımı ile, yazılım uzmanının ve uygulama danışmanının ayrı firmalardan geldiği, dolayısı ile iletişim kopukluğu, sorumluluk boşluğu, menfaat çakışması ve bilgi eksikleri gibi nedenler ile yaşanan olası zaman ve “anlaşılmadan yüklenilen” maliyet kayıplarını en aza indirmeyi başarmıştır.

App

    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com