BİLİN YAZILIM, her projenin bir sonrakinin referansı olacağı ve asıl çalışmaların, yazılımın kurulup teslim edilmesi ve lisans ücretlerinin ödenmesinden sonra başlayıp, yazılım kullanımda olduğu sürece bitmeyeceği bilinci ve sorumluluğu ile hizmetlerini sürdürür.

Bu yaklaşım ile her BİLİN YAZILIM uzmanı: Yaptığı her çalışmada tamamen müşteri odaklı olmayı hedefler. Müşteri istese bile onun yararına olmayacağını gördüğü konularda sonuç, kârlılık açısından BİLİN’in aleyhine bile olsa, gerekli uyarıları yapar. Bu şekilde orta ve uzun vadede her zaman kârlı çıkılacağı düşüncemiz bu güne kadar bizleri yanıltmamıştır.

BİLİN danışmanları, hizmetlerimizin etkin ve verimli bir biçimde gerçekleşebilmesi için;

 • Çalışmalara verilen zamanlarda ve hazır olarak katılır,
 • Telefonla yapılan görüşmelerde olabildiğince kısa ve hızlı bir biçimde çözüme ulaşmaya çalışır,
 • Her zaman sonuna kadar dinler. Tam olarak anlamadığı herşeyi tekrar tekrar sorar. Anladığını yazar, teyidini ister. Bu şekilde, gerçekleştirilen işlerin doğru ve tam olmasını sağlar,
 • Mümkün olduğunca yazılı olarak çalışmayı tercih eder,
 • Yazılımın özelliklerini derinlemesine bilir ve kuruma özel ihtiyaçların öncelikle yazılım uyarlaması gerekmeden karşılanmasına özen gösterir. Bu şekilde projenin daha kısa zamanda ve daha sağlıklı bitirilmesine yardımcı olur,
 • Her kullanıcı kurumda, özellikle süreçleri ilgilendiren konulardaki taleplerin tek bir kaynaktan gelmesini ve etkilenen diğer süreçlerin de dikkate alınmasını sağlamak için gayret gösterir.

App

  Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

  +90 212 217 31 37

  +90 533 648 09 00

  +90 212 217 32 96

  bilin@bilin.com