Privacy Policy

Bilin Software and IT Consulting Services built the HUMANIST - HR app as a free app. This service is provided by Bilin Software and IT Consulting Services at no cost and is intended for use as is.

This page is used to inform visitors regarding our policies with the collection, use, and disclosure of personal information if anyone decided to use our service.

If you choose to use our service, then you agree to the collection and use of information in relation to this policy. The personal information that we collect is used for providing and improving the service. We will not use or share your information with anyone except as described in this privacy policy.

Information Collection and Use

For a better experience, while using our service, we may require you to provide us with certain personally identifiable information. The information that we request will be retained by us and used as described in this privacy policy.

Contact Us

If you have any questions or suggestions about our privacy policy, do not hesitate to contact us at https://www.bilin.com/.

Gizlilik Politikası

Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı A.Ş., HUMANIST - HR uygulamasını ücretsiz uygulama olarak inşa etti. Bu hizmet, Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı A.Ş. tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve olduğu gibi kullanılması amaçlanmıştır.

Bu sayfa, herhangi bir kullanıcının hizmetimizi kullanmaya karar vermesi durumunda, kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve açıklanmasıyla ilgili politikalarımız hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için kullanılır.

Hizmetimizi kullanmayı seçerseniz, bu politikaya ilişkin bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. Topladığımız kişisel bilgiler, hizmet sağlamak ve geliştirmek için kullanılır. Bilgilerinizi bu gizlilik politikasında belirtilenler dışında hiç kimseyle kullanmayacağız veya paylaşmayacağız.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Daha iyi bir deneyim için hizmetimizi kullanırken, bize kişisel olarak tanımlanabilecek bazı bilgileri sağlamanızı isteyebiliriz. Talep ettiğimiz bilgiler tarafımızdan tutulacak ve bu gizlilik politikasında tanımlandığı şekilde kullanılacaktır.

İletişime Geçin

Gizlilik Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, https://www.bilin.com/ adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

App

    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com