En önemli sorumluluklarımızdan biri de sloganlarla çözümleri birbirine karıştırmamaktır.

Edward R. Murrow

 

Türkiye'de ilk kez

Toplamda 10,000 civarında personeli olan bir şirketler topluluğu, tüm İnsan Kaynakları ve bordro verisini tek bir merkezi veri tabanı içinde topladı.

HUMANİST ile

İnsan Kaynakları süreçlerini grup bazında standardize ederek web uygulamaları ile tüm topluluk kuruluşları genelinde yaygınlaştırdı.

HUMANİST

Eğitim Akademisi portalının devreye alındığı bir bankada 5,000 kullanıcı arasında yapılan ankette, uygulama % 98.8'lik bir beğeni puanı aldı.

Uygulamalarımız

Banka büyüdükçe sorunsuzca ve başarı ile kullanılmaya devam ediyor.

Türkiye'de ilk kez

Öncesinde her biri farklı İnsan Kaynakları uygulaması kullanan 7 bankanın tek bir banka bünyesinde birleşmesi sürecinde HUMANİST, “oybirliği ile” ortak uygulama olarak seçildi.

Kısa zamanda

7 bankanın “geçmiş verilerinin tüm” İnsan Kaynakları verileri HUMANİST üzerine aktarıldı.

Kamu'da

20,000'i aşan personeli ve 1000 civarı şubesi ile bir banka, bordro puantaj ve tahakkuk bilgilerini şube yetkililerinden web üzerinden toplamaya başladı.

Sonuçta

Bordrosunu merkezi olarak kolayca hazırlayabilen ve web üzerinden çok düşük maliyetlerle ücret pusulalarını dağıtabilen ilk Türk kamu bankası oldu.

1992 yılından beri

Türkiye'de, BİLİN firması HUMANİST yazılımının alternatifler içinde bulunduğu tüm birleşme vakalarında yapılan karşılaştırmalarda...

Her defasında

HUMANİST ile yola devam edilmesine karar verildi.

HUMANİST ile

10,000 personeli aşan birçok firma; izin, performans değerlendirme gibi süreçlerini HUMANİST web tabanlı uygulamaları ile kurum içine yaygınlaştırabildi.

Üstelik

Personelin görev ve amir değişikliklerini de anında dikkate alabilen dinamik iş akışları sayesinde her zaman güncel kalabildi.

Her defasında

Birden fazla veri tabanında da olsa, önceki uygulamalarda bulunan geçmiş verilerin tamamı...

Eksiksiz olarak

HUMANİST veri tabanına aktarıldı.

Her Projede

Önceden kullanılan farklı uygulamalardaki veriler ile birlikte; Excel, Access ve benzeri farklı ortamlarda ayrıca tutulan verilerin tamamı da düzenlenerek, HUMANİST üzerine aktarıldı...

HUMANİST sayesinde

İnsan Kaynakları yönetimi için tek bir referans noktası oluşturuldu.

App

    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com