• "Bu yola birlikte çıktık. Bilin'in yöneticileri ile birçok uzun günler harcadık HUMANIST'in ilk sürümü geliştirilip firmamızda uygulanırken. O günden bu güne çok yıllar geçti. Bugün sizin geldiğiniz noktaya dönüp baktığımda şunu gururla söyleyebiliyorum: 'Biz tarih olmuşuz, siz tarih yazmışsınız'"

  Bahar Kayserilioğlu -- Yönetim Danışmanı
 • "Ben geldiğimde HUMANIST bankada kullanılıyor idi. Arkadaşlarıma yazılım ve firmanın desteğinden memnun olup olmadıklarını, değişiklik yapmamız gerekip gerekmediğini sorduğumda bana herşeyin çok düzgün yürüdüğünü söylediler. Biz de çalışmaya devam ettik, ve mutlulukla çalışmaya devam ediyoruz. Benim asıl takdir ettiğim, HUMANIST'in bankaya benden 3 önceki yönetim zamanında gelmiş olması ve Türkiye'de yönetim'lerin değişmesi ile birçok şey değişirken, bu yazılımın 3 büyük yönetim değişikliğinde de tercih edilmiş olması. Kendilerini tebrik ediyorum."

  Ahmet Türkselçi -- İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
 • "Yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Alanımızda sizin gibi vizyoner yöneticilerle işbirliği yapmak büyük şans.

  Zuhal Ulutürk -- İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
 • “Hep şöyle şöyle bir program olsa diye hayal ederdim. Akşam kafamı yastığa koydum mu, ekranlar tasarlardım kendi kendime. HUMANIST hayallerime o kadar yakın ki, artık o hayalleri kurmaya ihtiyacım kalmadı”

  Kenan Dülger -- Ücret Bordrolama Kıdemli Uzmanı

App

  Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

  +90 212 217 31 37

  +90 533 648 09 00

  +90 212 217 32 96

  bilin@bilin.com