Sayın Müşterilerimiz

HUMANIST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi uygulamamız hakkında ayrıntılı teknik sorularınız ya da destek ihtiyacınız olduğunda sayfanın solunda ve ana sayfamızın üst kısmında bulunan Müşteri Destek linklerine tıklayarak hem mevcut müşterilerimize destek amacı ile hazırlanmış ayrıntılı "Sıkça Sorulan Sorular" sayfamıza ulaşabilir, hem de gerektiğinde çağrı masamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Ne tür ürün ve hizmetleriniz var ?

BİLİN Yazılım ve Bilişim danışmanlığı Ltd. Şti., kurulduğu 1990 yılından bu yana sadece İnsan Kaynakları Yönetimi uzmanlık alanına odaklanmış yazılım ve yönetim sistemleri geliştirme ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.  HUMANIST adlı insan kaynakları yönetim sistemi yazılım ailemiz, insan kaynakları yönetimi alanına yönelik tüm iş süreçlerini kapsayan ayrıntılı web tabanlı uygulamalardan oluşmaktadır. Bir kuruma gereken insan kaynağının tespit edilip bulunması ve işe alınması sürecinden başlayıp, işten ayrılmaya ya da emeklilikten sonraki çalışan ilişkilerine kadar tüm süreçler HUMANIST uygulama ailesinin kapsamına girmektedir. 

Uluslararası ya da yerli diğer yazılımlardan ve bu hizmeti veren firmalardan ne farkınız var ?

En önemli farkımız, 1990 yılından bu yana sadece İnsan Kaynakları Yönetimi alanına odaklanmış olmamızdır. 25 yılı aşan bu sürede dünyada da, Türkiye'de de tüm İK çözümlerini başladığı aynı ürün ve veri tabanı üzerinde geliştirerek yaşamını kendi başına bu çapta müşterilere hizmet vererek, ve hepsinde aynı ürünü geliştirerek sürdürebilmiş bizim bildiğimiz başka firma yoktur. Tüm büyük uluslararası firmalar da, Türkiye'de ortaya çıkan, yok olan, ve devam etmekte olan diğer firmalar da, yaşamlarını sürdürmek üzere farklı ürünlere yönelmiş, odaklarını değiştirmiş, satın almalar ile farklı ürünlere yönelmiş, kısacası, başladığı noktadan aynı kararlılık ile ürün ve yöntemlerini geliştirmemiş ya da geliştirememiştir. Bu odak ve sürdürülebilir büyüme, BİLİN'e ve HUMANIST'e, 25 yılın birikimini müşterilerine yansıtma olanağı sağlamaktadır.

Uygulamalarınız tüm web tarayıcılarını destekliyor mu ?

Internet explorer 9 sürümünden itibaren olmak kaydı ile tüm ürünlerimiz IE, Chrome, Safari ve diğer Mozilla tabanlı web tarayıcılarını destekleyecek şekilde tasarlanmaktadır.

Sizin uygulamanıza geçince eski verilerimizi ne yapacağız?

BİLİN uygulama danışmanları, bugüne kadar tüm projelerimizde müşterilerimizin tüm eski verilerini HUMANIST veri tabanına kısa zamanda ve çok başarılı bir biçimde aktarabilmişlerdir. Hatta; eski veritabanlarınızdaki bilgiler yanında, eski uygulamalarınızda uygun yer bulamayıp Excel tablolarında tuttuğunuz bilgileriniz de uygulamaya alma projemiz ile birlikte çok büyük bir ihtimal ile HUMANIST veri tabanında tek bir noktadan yönetebileceğiniz şekilde düzenlenmiş olacaktır. Zaten bu bizim satış sonrası hizmetlerimizin de ayrılmaz bir parçasıdır.

Satıştan sonra ne gibi hizmetler sağlıyorsunuz ?

Satış ile birlikte, uygulama danışmanlarımız, sistemin uygulamaya alma çalışmalarını sizlerle birlikte yapar. Mevcut yapınızı, sorunlarınızı, yapmak istediklerinizi sizlerden dinleyip, HUMANIST'i isteklerinize en uygun biçimde kurum bünyenizde uygulamaya almak için gerekli kurgulamayı, uygulama ayarlarını, kuruma özel kurallarınız ile birlikte gerçekleştirir, veri aktarımını yapar, kullanıcı eğitimlerinizi tamamlar ve (geçmişe dönük bilgilerinizin sağlığına bağlı olarak) sizi yıllardır HUMANIST ile birilkte çalışıyormuş gibi bir duruma getirir. Bu noktadan sonra da, çağrı masamız ve destek hizmetleri birimimiz  devreye girer. Tüm İK süreçlerinizde herhangi bir değişim olduğunda, mevzuat değişikliklerinde, yeni bir ihtiyaç ortaya çıktığında artık BİLİN sizin ömür boyu iş ortağınız durumundadır.
App
    Gayrettepe Mah.Yıldız Posta Cad. D Plaza No:52 Kat:4 34349 İstanbul/Turkey

    +90 212 217 31 37

    +90 533 648 09 00

    +90 212 217 32 96

    bilin@bilin.com