İş Ortaklarımız

BİLİN, kuruluşundan bu yana çözümlerini her zaman; dünyanın önde gelen, güvenilir kuruluşlarının belirli bir olgunluğa ulaşmış, güvenilir, profesyonel destek hizmetleri olan yazılım geliştirme platformları ve veri tabanı ortamları üzerinde geliştirmeyi tercih etmiştir.

Aynı amaçla, yurt içinde de İnsan Kaynakları Yönetimi alanının yazılım teknolojileri açısından farklı derinliklerine inen ya da hizmet alanı açısından İnsan Kaynakları Yönetimi birimlerinin faaliyet alanlarına giren farklı ürün ve hizmet sağlayıcısı şirketlerle iş birliği yaparak müşterilerine daha bütünleşmiş bir çözüm ortamı sağlamayı hedefler.

Aşağıda bu amaçla BİLİN'in çözüm ortaklığı yaptığı kurumlar ve kısa açıklamaları aşağıda listelenmektedir.


BİLİN, 1994 yılından bu yana Microsoft firmasının çözüm ortaklığı programına üyedir. Halen bağımsız yazılım geliştirici (ISP - Independent Software Vendor) kategorisinde "Microsoft Gold Partner" program üyeliğimiz devam etmektedir.

HUMANIST yazılımızda kullanılan geliştirme ortamı açık kaynak kodlu bileşenler ile de desteklenmeye başlayan Microsoft .NET geliştirme ortamıdır. HUMANIST veri tabanı Microsoft SQL veri tabanı uygulaması üzerinde çalışabilmektedir.
BİLİN, 1996 yılından bu yana Oracle firmasının çözüm ortaklığı programına üyedir.

HUMANIST veri tabanı ORACLE veri tabanı uygulaması üzerinde de çalışabilmektedir.

INFINITY, elektronik eğitim ugulamaları ve içerikleri hazırlama konusunda uzmanlaşmış değerli bir yerli yazılım şirketimizdir.

BİLİN, INFINITY ile HUMANIST eğitim modülünün elektronik eğitim eklentilerinin geliştirilmesinde işbirliği yapmaktadır.

Platform kiralama hizmet modelimizde, müşterilerimize donanım, yazılım ve bakım hizmetlerini Turkcell’in sağlam altyapı güvencesi ile sunmaktayız.