Çağdaş, Amaca Yönelik, Yalın Organizasyon Yapısı

Uluslararası arenada BİLİN ile benzer faaliyetler yürüten başarılı organizasyon yapıları, yalın yönetim kavramları da dikkate alınarak danışmanlarımız tarafından sürekli gözlemlenmekte; 100'e yaklaşan yönetici ve çalışanı ile BİLİN'in tüm faaliyetlerini en hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirebileceği organizasyon yapısı oluşturulup düzenli olarak güncellenmekte, kalite sistemlerimiz çerçevesinde dokümante edilerek çalışanlarımıza ayrıntıları ile aktarılmaktadır.

Kaliteli Akademik Eğitim ve Deneyim

Yurt dışı ve yurt içi üniversitelerde, çoğunlukla bilgisayar programcılığı, bilgisayar mühendisliği ve işletme alanında, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile ya da önceki deneyimlerinde uluslararası ya da ulusal kurumlardaki iş deneyimleri ile donatılmış olan BİLİN yöneticileri ve çalışanları, bugüne kadar birçok kurumda fiili olarak yönetici pozisyonunda bulunmuş ve / veya BİLİN'in 1000'i aşkın önemli projesinde yazılımcı, danışman, ve proje yöneticisi görevlerinde önemli deneyimler kazanmışlardır.

Bünye İçi Eğitimler ile Uzmanlık Desteği

BİLİN uzmanları ve stajyer uzmanları da konularına en uygun üniversite eğitimlerini gördükten sonra BİLİN içinde hem işbaşı hem de bünyemizde kurulan BİLİN AKADEMİ birimimiz tarafından özenle hazırlanmış olan teorik ve uygulamalı içeriklerle desteklenen yoğun sınıf eğitimleri ve elektronik eğitimler ile müşterilerimize en sağlıklı hizmeti verecek düzeye gelene kadar eğitilirler. Ayrıca, teknik eğitim görmüş çalışanlarımıza da görevleri gerektirdiği takdirde ya da kendi istekleri yönünde ek üniversite eğitimleri veya yüksek lisans eğitimi almalarında da yönetim olarak destek olunmuştur ve olunmaktadır. Bilgi Teknolojileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarındaki gelişmeler sürekli takip edilerek tüm çalışanlarımız için gerekli görülen bünye içi ve bünye dışı eğitimler düzenli bir biçimde sürdürülmektedir.

Sonuç

  • Çalıştıkları kurumlar ile aynı dili konuşan, hem teknik hem de iş alanında bilgi ve deneyimi olan uygulama danışmanlarımız,
  • Müşterilerini dinleyen, ihtiyaçları kalıcı çözümlere ulaştırmak için analiz eden, kurumlar için çözümsüz gibi görünen vakaları daha önce birçok kez yaşamış ve bu konuda önemli ölçüde bilgi ve deneyim birikimine sahip olan iş analistlerimiz,
  • Kullanım sorunlarına dakikalar içinde kalıcı çözümler bulabilen yazılım uzmanları ve destek personelimiz,
  • Kurumumuz içinde de bu grupların en ahenkli biçimde çalışmasını sağlayacak şekilde sürekli profesyonel danışmanlarca gözden geçirilip iyileştirilen organizasyon yapımız,

ve huzurlu, hızlı bir uygulama öncesi çalışmanın sonrasında uzun nefesli, güleryüzlü uygulama sonrası destek süreçleri.

Dr. Devrim Zafer İnkaya
Dr. Devrim Zafer İnkaya
Yönetim Kurulu Başkanı

1977'de Robert Lisesi'nden, 1981'de O.D.T.Ü. Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun olmuştur. 1985'te O.D.T.Ü. İşletme MBA, 2000'de de İ.T.Ü İşletme Mühendisliği'nden 'Türkiye'de İnsan Kaynakları Birimlerinin Yapılanması' adlı tezi ile doktora derecesi almıştır.

1978 - 1990 arasında çeşitli yerel ve uluslararası kurumlarda bölge satış sorumluluğu, bilgi sistemleri yönetim danışmanlığı, kurucu ortaklık gibi görevlerde bulunduktan sonra 1990 yılında BİLİN Yazılımı kurmuştur.

Kurtuluş Yılmaz
Kurtuluş Yılmaz
Genel Müdür

1989 yılında İstanbul Özel Tarhan Koleji'nden, 1991'de Yıldız Teknik Üniversitesi, Meslek Yüksek Okulu, Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nden, 1997'de Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 2001 yılında Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi, Yönetim Organizasyon / İnsan Kaynakları alanında MBA derecesi almıştır.

1991 yılında göreve başladığı BİLİN 'de sırasıyla yazılım geliştirme, sistem analiz, proje yönetimi ve danışmanlık fonksiyonlarında farklı unvanlarda görev almıştır. 2012 yılında teknik ve danışmanlık hizmetleri konusundaki birikimini şirketin operasyonel ve stratejik hedeflerinin belirlemesi ve hayata geçirilmesinde daha etkin kullanabileceği Genel Müdürlük görevine atanmıştır.

Cem Emengen
Cem Emengen
Finansman ve İdari Hizmetler Direktörü

2002 Yılında Marmara Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun olmuş, 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünden Yüksek Lisans Derecesi almıştır.

2017 yılı itibariyle Serbest Muhasebeci Mali Müşavir sertifikasına sahiptir. 2004 Yılından 2016 yılına kadar Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş., Eczacıbaşı Baxter şirketlerin İdari İşler Uzmanı ve İdari İşler Yöneticisi pozisyonlarında görev aldıktan sonra kariyerine Satınalma Müdürü olarak Doğan Online ve The Ritz Carlton İstanbul şirketlerinde devam etmiştir. 2016 yılından itibaren BİLİN'de Finans ve İdari İşler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Evrim Funda İnkaya Horoz
Evrim Funda İnkaya Horoz
BİLİN Akademi Direktörü

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar yürüttüğü ticaret hayatının sonunda kendine ait şirketini devrederek, 2003 yılında BİLİN Yazılım’da insan kaynaklarındaki görevine başladı. HUMANIST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’nin kalite, test ve dokümantasyon süreçleri ile birlikte, Bilin Yazılım’ın idari işler ve insan kaynakları süreçlerini de yürüttü. Geçen süre içerisinde İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürdüğü görevini Bilin Akademi’yi kurmak üzere ayrıldı. 2013 yılında ICC İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık AŞ’de Genel Müdür olarak görev alan E. Funda İnkaya Horoz, şirket bünyesinde danışmanlık ve eğitmenlik yaptıktan sonra 2015 yılında, Bilin Yazılım AŞ. bünyesinde, BİLİN AKADEMİ kurucusu ve Eğitim Sistemleri Direktörü olarak yeniden görevine döndü.“Bilin Akademi bünyesinde insan kaynakları sistem, süreç ve Humanist insan kaynakları sistem eğitimleri ile birlikte çalışan psikolojisi üzerine verdiği eğitimlere ek olarak, üniversitelerde de iş hayatına atılacak gençler için çeşitli eğitimler veren ve kariyer danışmanlığı da yapan E. Funda İnkaya Horoz; Endüstri ve Örgüt Psikoloji’si yüksek lisans tezinde, ALGILANAN KİŞİ - ÇEVRE UYUM ÖLÇEĞİ’Nİ TÜRKÇEYE UYARLAMA ÇALIŞMASI’nda; çalışanların işe, organizasyona, çalıştığı gruba ve yöneticisine uyumunu ve bu uyumun çalışan ve organizasyon üzerindeki sonuçlarını incelemiştir. 2010 yılından beri, kendisine ait www.fundainkaya.com adlı blogunda, insan kaynakları ve iş hayatına yönelik yazılarını paylaşmaktadır.“

Semra Baydar
Semra Baydar
Satış ve Pazarlama Direktörü

2000 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, 2016 yılında Yeditepe Üniversitesi Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi Bölümü’nden Yüksek Lisans Derecesi almıştır.

2000 yılından 2018 yılına kadar sırası ile Turkcell, SYS, Netex, Superonline, Bimsa ve Huawei şirketlerinde Satış ve Pazarlama birimlerinde uzman ve yönetici kademelerinde çalıştıktan sonra, 2018 yılında BİLİN'deki görevine başlamıştır.

Hüseyin Gültekin
Hüseyin Gültekin
Altyapı ve Ürün Geliştirme Hizmetleri Direktörü

2001 yılında Fırat Üniversitesi Fizik bölümünden, 2010 yılında Kanada Concordia Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden lisans derecesi aldı. 2014-2018 yılları arasında Yeditepe Üniversitesinden Liderlik ve Stratejik Yönetim MBA eğitimine devam etti. 2006-2012 yılları arasında Nuance Communications Canada Montreal ofisinde, 2012’de uzaktan Istanbul’da test otomasyon mühendisi ve yazılım mühendisi olarak, çalıştı. 2012-2018 yılları arasında Eczacıbaşı Bilişim'de sırasıyla Çözüm Mimarı, Ar-Ge Proje Müdürü ve Yazılım Geliştirme Bölüm Müdürü pozisyonlarında bulundu. 2018-2019 yılları arasında Veripark'ta yazılım projesi ekiplerini yönetti. 2019 sonunda BİLİN’e Ürün ve Ar-Ge direktörü olarak katıldı.

Türker Küley
Türker Küley
Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Direktörü

Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Turkcell, AVEA ve Türk Telekom'da sırasıyla Yazılım Geliştirici, İş Analisti, Proje Yöneticisi, BRM (İş İlişkileri Yöneticisi), Grup Müdürü ve Kıdemli Müdür pozisyonlarında bulunmuştur. AVEA'da 2013-2015 yılları arasında Proje Yönetim Ofisi Yöneticiliği ve İş İlişkileri Yöneticisi pozisyonlarında bulunup 2015 yılında Sistem ve Süreç Geliştirme Grup Müdürü pozisyonuna atanmıştır. Bu görevi 2018 yılına kadar sürdürdükten sonra Türk Telekom bünyesinde Kanal Geliştirme Kıdemli Müdürü pozisyonuna atanmış ve bu görevine devam etmiştir. 2020 yılında BİLİN'de Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak göreve başlamıştır.

Pınar Kamoy
Pınar Kamoy
Müşteri Destek Hizmetleri Direktörü

1996 Yılında Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden, 1994 yılında Yıdız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı bölümünden, 2007 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.

1999 yılında yazılım geliştirme uzmanı olarak göreve başladığı BİLİN'de sırasıyla sistem analist, proje yöneticisi ve grup yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra 2019 yılında mevcut görevine atanmıştır.

Bilin'de Kariyer
Siz de "BİLİN'de hayatımın en keyifli ve başarılı yıllarını geçirdim" demek ve emekliliğinizde ya da sonraki kariyerinizde BİLİN deneyiminin katma değerini yaşamak isterseniz...,